Alois Fišárek - Kytice v hnědém džbánu

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 60x47 cm. Signováno vpravo dole Fišárek 76. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha
Žák AVU (1924-1929; prof. O. Nejedlý). Věnoval se převážně figurální tvorbě, krajinomalbě a zátiší. Působil jako profesor na VŠUP a na AVU. Vystavoval v Praze, ale také i v Prostějově a Zlíně.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo
19538. Kytice v hnědém džbánu
Dražba ukončena:25.04.2018 18:22:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:9 500 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 500 Kč limit (25.04.2018 18:17:00) 3885
9 000 Kč 25.04.2018 18:17:01 3743
8 500 Kč limit (25.04.2018 18:16:40) 3885
8 000 Kč limit (25.04.2018 18:16:39) 3743
6 500 Kč limit (25.04.2018 18:16:06) 3885
6 000 Kč limit (25.04.2018 18:16:05) 3743
5 500 Kč limit (25.04.2018 18:15:28) 3885
5 000 Kč limit (25.04.2018 18:15:27) 3743
4 700 Kč limit (25.04.2018 18:14:58) 3885
4 600 Kč 25.04.2018 18:14:59 3743
4 500 Kč limit (25.04.2018 18:14:45) 3885
4 400 Kč 25.04.2018 18:14:46 3743
4 300 Kč limit (25.04.2018 18:14:36) 3885
4 200 Kč 25.04.2018 18:14:37 3743
4 100 Kč limit (25.04.2018 18:11:05) 3885
4 000 Kč limit (25.04.2018 18:11:04) 3743
3 900 Kč limit (25.04.2018 17:32:06) 3743
3 800 Kč 25.04.2018 17:32:07 2918
3 700 Kč limit (25.04.2018 17:31:59) 3743
3 600 Kč 25.04.2018 17:32:00 2918
3 500 Kč limit (23.04.2018 15:43:16) 3743
3 400 Kč 23.04.2018 15:43:17 2918
3 300 Kč limit (23.04.2018 15:43:09) 3743
3 200 Kč 23.04.2018 15:43:10 2918
3 100 Kč limit (05.04.2018 12:35:11) 3743
3 000 Kč limit (05.04.2018 12:35:10) 1040
2 300 Kč limit (05.04.2018 12:32:14) 1040
2 200 Kč 05.04.2018 12:32:15 3743
2 100 Kč limit (05.04.2018 12:32:04) 1040
2 000 Kč limit (05.04.2018 12:32:03) 3743
1 600 Kč limit (05.04.2018 12:31:32) 1040
1 500 Kč 05.04.2018 12:31:33 3743
1 400 Kč limit (05.04.2018 12:30:37) 1040
1 300 Kč 05.04.2018 12:30:38 3743
1 200 Kč limit (03.04.2018 18:10:26) 1040
1 100 Kč 03.04.2018 18:10:27 3743
1 000 Kč limit (01.04.2018 20:30:03) 1040
900 Kč 01.04.2018 20:30:04 1345
800 Kč limit (31.03.2018 7:54:37) 1040
700 Kč 30.03.2018 16:56:17 741
600 Kč 30.03.2018 9:33:26 1040