Alois Fišárek

54633. Pohled na Hrad

popis: Olej na plátně, 28x37 cm. Signováno vpravo dole Fišárek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

zbývá:

konec dražby: 27.01.2021 19:33:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 600 Kč