Alois Fišárek - Strom v poli

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole Fišárek 45. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

48570. Strom v poli
Dražba ukončena:26.08.2020 22:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč