Alois Fišárek - Venkovská krajina

Olej na plátně, 47x63 cm. Signováno vlevo dole Fišárek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
111453. Venkovská krajina
Dražba ukončena:28.02.2024 22:12:15
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč