Alois Fišárek - Vesnice

Olej na plátně, 30x55 cm. Signováno vpravo dole Fišárek 69. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

52845. Vesnice
Dražba ukončena:25.11.2020 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč