Alois Fišárek - Zátiší s lahví vína

Kombinovaná technika, 42x48 cm. Signováno vlevo dole Fišárek 78. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michalem Zachařem.

o autorovi: 1906, Prostějov - 1980, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč.

23576. Zátiší s lahví vína
Dražba ukončena:31.10.2018 19:45:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč