Alois Hejl - Žena v šátku

Olej na kartonu, 21x21 cm, signováno vlevo dole Hejl 40, rám.

5985. Žena v šátku
Dražba ukončena:26.10.2016 21:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 26.10.2016 21:07:41 1167