Alois Hejl

301193. Uzenáč

popis: Olej na sololitu, 27x40 cm. Signováno vpravo dole Hejl 53-4. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

dražba ukončena: 03.10.2019 20:17:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.09.2019 21:27:20 1645