Alois Janeček-Pardubský - Cestou u vody

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole Alois Janeček - Pardubský, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1974

9817. Cestou u vody
Dražba ukončena:26.04.2017 18:23:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč