Alois Janeček-Pardubský - Zimní cesta

Olej na plátně, 66x76 cm. Signováno vlevo dole A. Janeček - Pardubský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - 1974

308727. Zimní cesta
Dražba ukončena:23.05.2021 20:20:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 300 Kč