Alois Ježek - Karlův most

Akvarel, 60x88 cm. Signováno vlevo dole Ježek Alois. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 102 cm

o autorovi: 1887 - 1943
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty podnikl do Německa, Rakouska a Jugoslávie. Tvořil převážně akvarely a perokresby s motivy ze staré Prahy a okolí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

80982. Karlův most
Dražba ukončena:10.07.2022 20:42:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč