Alois Ježek - Praha

Lept s kvašem, 17x17 cm. Signováno vpravo dole v tisku Ježek Alois 1918. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1887 - 1943
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte a Maška. Studijní cesty podnikl do Německa, Rakouska a Jugoslávie. Tvořil převážně akvarely a perokresby s motivy ze staré Prahy a okolí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 500 Kč.

59309. Praha
Dražba ukončena:12.05.2021 19:16:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč