Alois Kalvoda - Břízky nad vsí

Olej na kartonu, 33x40 cm, signováno vlevo dole, rám, zaskleno.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PHDr. Michaelem Zachařem.

1661. Břízky nad vsí
Dražba ukončena:26.11.2014 21:40:00
Vyvolávací cena:4 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč