Alois Kalvoda - Dvě plenérové skicy

1xolej na plátně, 12x13 cm, 1x olej na kartonu, 12x12 cm, 1x monogramováno K.A., nerámováno.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Pozn.: Malby mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5881. Dvě plenérové skicy
Dražba ukončena:26.10.2016 19:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč