Alois Kalvoda - Kraj lesa

Olej na dřevěné desce, 13 x 21 cm, rámováno, signováno vpravo dole.

94. Kraj lesa
Dražba ukončena:07.01.2013 21:05:00
Vyvolávací cena:8 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč

8 000 Kč 04.01.2013 21:12:11 54