Alois Kalvoda - Lesní potok

Olej na kartonu, 31,5x39 cm, signováno vpravo dole Al. Kalvoda, rám, vzadu razítko Alois Kalvoda.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

1883. Lesní potok
Dražba ukončena:28.01.2015 21:22:12
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:30 000 Kč