Alois Kalvoda - Selka z profilu

Olej na překližce, 32x24 cm, signováno vpravo dole, rám.

1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

1634. Selka z profilu
Dražba ukončena:26.11.2014 21:13:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč