Alois Kalvoda - Cesta v polích

Olej na kartonu, 20x25 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

19521. Cesta v polích
Dražba ukončena:25.04.2018 18:04:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč