Alois Kalvoda - Chalupa

Akvarel na papíře, 33x37 cm. Signováno vlevo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 44 cm

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
105521. Chalupa
Dražba ukončena:29.11.2023 22:45:41
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč