Alois Kalvoda - Dáma v krinolíně

Kombinovaná technika, 14x6 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

63633. Dáma v krinolíně
Dražba ukončena:26.08.2021 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč