Alois Kalvoda - Letní krajina

Olej na kartonu, 19x26 cm, signováno vpravo dole Al. Kalvoda, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

12390. Letní krajina
Dražba ukončena:20.09.2017 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč