Alois Kalvoda - Léto na vsi

Akvarel na papíře, 29x40 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

22103. Léto na vsi
Dražba ukončena:20.09.2018 20:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč