Alois Kalvoda - Na Macoše

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x58 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Na obraze je věnování Dr. Miloslavovi Hýskovi, dědečkovi současného majitele. Autenticitu těž potvrzují fotografie z rodinného archivu, které nejsou součástí dražené položky,

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

49257. Na Macoše
Dražba ukončena:30.09.2020 22:24:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč