Alois Kalvoda - Podmračno a slunečno

Kresba, 10x14 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

42535. Podmračno a slunečno
Dražba ukončena:26.03.2020 21:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč