Alois Kalvoda - Před domem

Olej na plátně, 42x31 cm. Signováno vlevo dole Al. Kalvoda. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

29644. Před domem
Dražba ukončena:27.03.2019 21:31:13
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč