Alois Kalvoda - Stromy na louce

Akvarel, 25x24 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

19739. Stromy na louce
Dražba ukončena:25.04.2018 21:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč