Alois Kalvoda - V zahradě

Olej na plátně, 46x66 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Restaurováno, malba odborně vyčištěna. Signatura částečně obtažena.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
86408. V zahradě
Dražba ukončena:01.12.2022 20:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč