Alois Kalvoda - Venkovské chalupy

Akvarel, 14x18 cm. Signováno dole uprostřed Al. Kalvoda. Rám, pasparta,sklo.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

25221. Venkovské chalupy
Dražba ukončena:29.11.2018 19:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč