Alois Kalvoda - Z okolí Češtic u Volyně

Olej na překližce, 35x40 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

49208. Z okolí Češtic u Volyně
Dražba ukončena:30.09.2020 21:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč