Alois Kalvoda

49208. Z okolí Češtic u Volyně

popis: Olej na překližce, 35x40 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč

dražba ukončena: 30.09.2020 21:22:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 18 000 Kč