Alois Kalvoda - Zámek

Lept, 9x6 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu mírně poškozen.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

35904. Zámek
Dražba ukončena:16.10.2019 21:44:14
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (16.10.2019 21:39:14) 3664
700 Kč 16.10.2019 21:37:12 143