Alois Kalvoda - Zima

Olej na kartonu, 24x34 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autenticitu díla též potvrzuje rodinná fotografie a korespondence (zapůjčená z archivu rodiny, není součástí dražené položky).)

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

49243. Zima
Dražba ukončena:30.09.2020 21:59:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč