Alois Kalvoda - Zimní krajina

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

53736. Zimní krajina
Dražba ukončena:17.12.2020 21:09:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:140 000 Kč