Alois Kalvoda - Zimní potok

Olej na kartonu, 26x31 cm. Signováno vpravo dole Al. Kalvoda. Rám, sklo.

o autorovi: 1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 800 000 Kč.

29133. Zimní potok
Dražba ukončena:28.02.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč