Alois Kohout - Francouzská krajina

Olej na desce, 58x62 cm. Signováno vpravo dole Al. Kohout. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

57170. Francouzská krajina
Dražba ukončena:31.03.2021 19:46:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč