Alois Kohout - Konvolut 5 prací

Akvarely a kombinované techniky, od 24x35 cm do 33x25 cm. Všechny signovány. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

67156. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:27.10.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč