Alois Kohout - Kostelní interiér

Olej na kartonu, 45x50 cm. Signováno vpravo dole Lecoque. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autorský štítek.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

56065. Kostelní interiér
Dražba ukončena:24.02.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč