Alois Kohout - Lodě na břehu

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Al. Kohout. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78965. Lodě na břehu
Dražba ukončena:29.06.2022 22:45:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:33 000 Kč