Alois Kohout - Monte- Vipero Korčula

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole A. Kohout. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

36534. Monte- Vipero Korčula
Dražba ukončena:30.10.2019 20:30:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč