Alois Kohout - Monte - Vipero Korčula

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Al. Kohout. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

304736. Monte - Vipero Korčula
Dražba ukončena:08.05.2020 20:21:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč