Alois Kohout - Na pobřeží

Olej na kartonu. 37x47 cm. Signováno vpravo dole Al. Kohout. Rámováno.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

40131. Na pobřeží
Dražba ukončena:30.01.2020 21:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč