Alois Kohout - V zátoce

Olej na kartonu, 39x50 cm. Signováno vpravo dole Lecogue. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1891 - 1977

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

63661. V zátoce
Dražba ukončena:26.08.2021 21:08:28
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč