Alois Kučera - Cesta krajinou

Olej na kartonu, 31x73 cm. Signováno vpravo dole A. Kučera 43. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1905-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

42277. Cesta krajinou
Dražba ukončena:25.03.2020 21:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 09.03.2020 19:03:08 6680