Alois Kučera - Pražské střechy

Olej na kartonu, 50x59 cm. Signováno vlevo dole Kučera. Rám.

Pozn.:Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1905-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

300086. Pražské střechy
Dražba ukončena:16.08.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč