Alois Kučera - Zátiší s kytarou

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo nahoře A. Kučera 58. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1905-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

29171. Zátiší s kytarou
Dražba ukončena:28.02.2019 21:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč