Alois Kučera - Zátiší s nožem a ovocem

Olej na kartonu, 25x70 cm. Signováno vpravo dole A. Kučera 59. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905-1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37.000 Kč.

33872. Zátiší s nožem a ovocem
Dražba ukončena:26.06.2019 21:56:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 700 Kč