Alois Lukášek - Chalupy v Kněževsi

olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

36621. Chalupy v Kněževsi
Dražba ukončena:30.10.2019 22:17:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč