Alois Lukášek

307660. Dřevěná šachta

popis: Olej na kartonu, 39x29 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 23.02.2021 21:13:04

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč