Alois Lukášek

307656. Na podzim

popis: Olej na kartonu, 28x39 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1911 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 23.02.2021 20:34:04

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 200 Kč