Alois Lukášek - Náves s rybníkem, Bytovec

Olej na kartonu, 30x70 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

28956. Náves s rybníkem, Bytovec
Dražba ukončena:27.02.2019 22:24:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč