Alois Lukášek - Podzim na Jimramovsku

Olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vpravo dole Lukášek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 98 cm

o autorovi: 1911-1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč

103154. Podzim na Jimramovsku
Dražba ukončena:01.10.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč